Taimede ettekasvatus: kordaläinud kevadkülvid aknalaual

Koolitaja: Eva Luigas
Toimumiskoht: Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruum (Lossi 15) ja veebis Zoomi keskkond
Toimumisaeg: 05.02.2024
Kellaaeg: 18.00-20.00
Osalustasu: 15€

Aiajuttude kevadhooaja esimesel koolitusel räägib kogenud aiandusspetsialist Eva Luigas taimede ettekasvatamisest. 

Selleks, et aiahooaeg õnnestuks ja suvel oleks, mida aiast toidulauale panna või lillevaasi noppida, peab aegsasti valmistuma.

Mida kvaliteetsem on külvimuld, mida paremini külvid ajaliselt planeerida, mida mugavamaks ettekasvatushooaeg endale teha, seda kindlam on, et seemnetest kasvavad tugevad taimed ning on, mida aiamaale hiljem istutada.

Teemad:

  • Koolitusel uurime külvimuldasid,
  • tutvume kasvuedendajatega,
  • teeme külviplaane,
  • proovime erinevaid külvinippe ja
  • tutvume erinevate tarbetaimede sortidega, mille seemned võiks iga aiapidaja mulda pista.

Koolitus toimub nii Arensburg Boutique Hotel & Spa seminariruumis kohapeal kui veebi vahendusel Zoomi keskkonnas. Seega on võimalik valida, kuidas osaleda soovite - palun lisage kohaeelistus registreerides. Koolituse hind on 15 eurot. 

Lisaks on soovijatel võimalik valida järelvaatamise võimalus. Sel juhul saadame pärast koolituse toimumist teile salvestuse, mida saate 2 nädala jooksul järelvaadata. Koolituse hind koos salvestusega on 20 eurot. 

Veebis osalejatele saadetakse enne koolituse toimumist veebilink, millega saab koolitusega liituda. Osalemiseks on vaja stabiilset internetiühendust, kõlareid või kõrvaklappe ning soovi korral kaamerat ja mikrofoni.

Koolitaja: Eva Luigas

Eva Luigas on lõpetanud Räpina Aianduskooli maastikuehitajana. Ta on töötanud aianduskeskuses Hansaplant, aiandustoimetajana ajakirjades Eesti Naine ja Kodukiri ning ajakirja Aed peatoimetajana. Alates 2021. aasta jaanuarist on ta ajakirja Maakodu tegevtoimetaja. Eva Luigas on nelja aiandusraamatu autor ning sage külaline nii televisioonis kui raadios.

Väljastatav dokument

Koolituse läbimisel väljastatakse soovi korral Kuressaare Rahvaülikooli tõend.

Kontakt

Krista Hallik

rahvaylikool@ktg.edu.ee
+372 526 9690

Õppides läbi elu!